Nasz obszar działań

Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem. Efektem naszej pracy jest w pełni działający produkt dostosowany do wymagań klienta.

Systemy dedykowane

Tworzymy dedykowane systemy informatyczne o szerokiej gamie funkcjonalności, indywidualnie dostosowane do profilu funkcjonowania przedsiębiorstwa, jego potrzeb oraz branży. Głównym celem jest usprawnienie zarządzania poszczególnymi procesami w firmie, co pozytywnie wpływa na jej płynność, wydajność oraz podnosi efektywność pracy.

Oferujemy lepsze, bardziej efektywne rozwiązania niż standardowe, uniwersalne systemy, których część funkcji jest niepotrzebna bądź niedopasowana do rzeczywistych potrzeb firmy. Systemy tworzone są na bazie aplikacji webowych, co daje nam nieograniczony dostęp ze wszystkich urządzeń posiadających internet. W trakcie rozwoju firmy i zmieniania się jej potrzeb umożliwiamy modyfikacje lub rozbudowę systemu o inne niezbędne funkcjonalności.

Czytaj dalej

Sklepy internetowe

Dedykowany sklep internetowy o niepowtarzalnym designie graficznym oraz funkcjonalnościach odpowiednich do potrzeb firmy jest kluczem do sukcesu w branży e-commerce. Sklep internetowy może być dodatkowym kanałem, dzięki któremu Klient jest w stanie zwiększyć zasięg sprzedaży swoich produktów, pozyskać nowych klientów lub zautomatyzować procesy sprzedażowe w przedsiębiorstwie.

Przykładamy uwagę do tego, aby sklep był estetyczny, przyjazny w użytkowaniu oraz wpasowany w odpowiedni do poszczególnej branży styl graficzny. Oprócz podstawowych funkcjonalności sklepu oferujemy wdrożenie dodatkowych modułów i integracji zależnych od wymagań klienta.

Czytaj dalej

Strony internetowe

Oferujemy stworzenie nowoczesnych, profesjonalnych stron internetowych o unikalnej warstwie graficznej i dowolnych funkcjonalnościach. Od bardzo rozbudowanych serwisów internetowych po proste strony prezentacyjne. Każda strona jest tworzona pod okiem klienta, by w pełni spełnić jego oczekiwania i potrzeby.

Proces twórczy odbywa się bez użycia gotowych szablonów graficznych, czyniąc stronę oryginalną i niepowtarzalną w sieci. Dzięki dobrej organizacji tego procesu budowane przez nas strony internetowe są tańsze od konkurencyjnych firm oferujących usługi na podobnym poziomie.

Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Podaj nam wstępne informacje o twoim projekcie aby otrzymać od nas darmową wycenę.

Wyceń swój projekt