Sklepy internetowe

W dzisiejszych czasach wszelkie rozwiązania zbudowane na bazie tanich szablonów sklepowych nie spełniają podstawowych wymagań dotyczących dostatecznej prezentacji firmy w internecie i nie wyróżniają się spośród innych sklepów. Jesteśmy świadomi, że obecnie tylko atrakcyjne i profesjonalne sklepy internetowe dają szansę na wysokie dochody i wyróżnienie się wśród licznej konkurencji. Rozumiemy też, że dobrze zaprojektowany sklep internetowy musi być przyjazny w obsłudze nie tylko dla klientów, ale również dla jego administratorów.

Oferujemy wykonanie dedykowanego sklepu internetowego. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa możemy zrealizować proste jak i bardzo skomplikowane zlecenia. Sklep dopasowujemy do dokładnych potrzeb firmy. Unikalna warstwa graficzna tworzona jest na bazie aktualnych trendów występujących w poszczególnej branży oraz upodobań klienta, przez co sklep będzie wyróżniał się na tle szablonowych rozwiązań. Jego funkcjonalności dobierane są w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, co skutkuje redukcją zbędnych kosztów dla przedsiębiorstwa i niepotrzebnego obciążenia dla serwisu.

Kontrola po stronie klienta

Przez cały okres tworzenia klient ma wgląd w postęp naszych prac, co umożliwia zgłaszanie bieżących zmian i poprawek, a poszczególne etapy pracy są przez niego zatwierdzane.

Dedykowany sklep internetowy

Tworzone przez nas sklepy są funkcjonalne, nowoczesne oraz, co najważniejsze, dostosowane do konkretnej firmy oraz branży.

Dopasowanie do potrzeb

Oferujemy możliwość wyposażenia sklepu w dokładnie te funkcjonalności, które są wymagane, i ich ewentualnej modyfikacji w przyszłości.

Profesjonalny design

Zapewniamy unikalny i nowoczesny design wpasowujący się w trendy branży oraz przyjazny i intuicyjny interfejs.

Responsywność

Dostosowujemy strony do urządzeń mobilnych typu smartfony i tablety oraz całej reszty urządzeń o różnych rozdzielczościach.

Import danych

Jeśli posiadasz stary sklep internetowy i zdecydowałeś się na przejście na nowy, możemy dokonać importu nazw produktów, numerów katalogowych, opisów itp.

Optymalizacja SEO

Optymalizacja pod kątem pozycjonowania i zastosowanie dobrych praktyk sprawią, że oferta danej firmy będzie dostępna dla wszystkich internautów.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo m.in. poprzez wdrożenie certyfikatu SSL, zabezpieczenie kodu zgodnie z aktualnymi wytycznymi i zastosowaniu szeregu innych działań na rzecz bezpieczeństwa.

Wdrożenie i integracja

W całości wykonujemy proces uruchomienia sklepu poprzez wdrożenie na serwer docelowy. Jeśli istnieje potrzeba, integrujemy sklep ze stroną internetową lub systemem firmowym.

Płatności i media społecznościowe

Zapewniamy integracje z popularnymi systemami płatności oraz mediami społecznościowymi.

Statystyki

Sklepy integrujemy z popularnymi narzędziami do analizy ruchu na stronie oraz prowadzenia statystyk.

Wsparcie po wdrożeniu

Wyjaśniamy ewentualne niejasności techniczne. Oferujemy nasze wsparcie w dalszym rozwoju sklepu.

System zarządzania treścią

Treści w sklepie są edytowalne z poziomu panelu zarządzania. W przypadku niestandardowych wymagań, system CMS jest optymalizowany pod potrzeby danej firmy.

Integracja sklepu ze stroną

Oferujemy możliwość stworzenia strony internetowej wraz z zintegrowanym sklepem lub integracje istniejących już, osobnych witryn.

Skontaktuj się z nami

Podaj nam wstępne informacje o twoim projekcie aby otrzymać od nas darmową wycenę.

Wyceń swój projekt