Strony internetowe

W dzisiejszych czasach strona internetowa nie jest już tylko zwykłą wizytówką, ale podstawowym narzędziem promocji firmy. Serwis internetowy jest świetnym instrumentem komunikacji pomiędzy klientami a firmą, będąc jednocześnie źródłem informacji o jej usługach, produktach i zaletach. Każde współczesne przedsiębiorstwo powinno przykładać szczególną uwagę do swojej obecności w internecie.

Aby przedsiębiorstwo w pełni wykorzystało potencjał dzisiejszego internetu, proponujemy stworzenie dla naszych klientów niepowtarzalnej, profesjonalnej strony internetowej. Oferujemy wysoką jakość, kompleksową obsługę i kreatywne realizacje. Tworzymy przy użyciu najnowszych technologii i trendów, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dostarczając klientom dokładnie tego, czego oczekują. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje bezproblemową, sprawną i szybką realizację w korzystnej cenie.

Wszystko czego potrzebujesz

W swojej ofercie posiadamy wszystkie typy stron internetowych, od prostych stron prezentacyjnych aż po skomplikowane serwisy internetowe. Ponadto jesteśmy w stanie odnowić lub zmodernizować każdą istniejącą już stronę.

  • Wizytówki firmowe
  • Strony firmowe
  • Rozbudowane serwisy internetowe
  • Portale internetowe
  • Landing pages
  • Modernizacje istniejących witryn

Kontrola po stronie klienta

Przez cały okres tworzenia klient ma wgląd w postęp naszych prac, co umożliwia zgłaszanie bieżących zmian i poprawek, a poszczególne etapy pracy są przez niego zatwierdzane.

Kompleksowa usługa informatyczna

Nasze strony internetowe składają się na poszczególne, istotne elementy, które razem tworzą kompletną całość.

Funkcjonalność

Wdrażamy cały szereg różnych funkcjonalności zależnych od potrzeb klienta. Zwracamy przy tym uwagę na intuicyjność, estetykę, łatwość dotarcia do informacji oraz praktyczność poszczególnych rozwiązań.

Unikalna warstwa graficzna

Nie korzystamy z szablonów, dopasowujemy się do aktualnych trendów i stylów odpowiednich do poszczególnych branż. Na potrzeby designu wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia z komercyjnych banków zdjęć oraz autorskie, dedykowane grafiki.

Responsywność strony

Dostosowujemy strony do urządzeń mobilnych typu smartfony i tablety oraz całej reszty urządzeń o różnych rozdzielczościach.

Dopracowany kod

Dbamy o to, aby warstwa programistyczna była utrzymana zgodnie z najlepszymi praktykami, dzięki czemu skutecznie unikamy niepożądanych błędów, a modyfikacje stają się proste i bezpieczne w implementacji.

Optymalizacja SEO

Optymalizacja pod kątem pozycjonowania i zastosowanie dobrych praktyk sprawią, że oferta danej firmy będzie dostępna dla wszystkich internautów.

Media społecznościowe

Integrujemy witryny z mediami społecznościowymi takimi jak Facebook, Google+, Instagram, Twitter itp.

Wdrożenie na serwer

W ramach zakończenia projektu wdrażamy stronę na serwer docelowy, dzięki czemu finalnie staje się dostępna dla odbiorców.

System zarządzania treścią

Treści na stronie są edytowalne z poziomu panelu zarządzania. W przypadku niestandardowych wymagań, system CMS jest optymalizowany pod potrzeby danej firmy.

Statystyki

Strony integrujemy z popularnymi narzędziami do analizy ruchu na stronie oraz prowadzenia statystyk.

Integracja stron ze sklepem

Oferujemy możliwość stworzenia strony internetowej wraz z zintegrowanym sklepem lub integracje istniejących już, osobnych witryn.

Skontaktuj się z nami

Podaj nam wstępne informacje o twoim projekcie aby otrzymać od nas darmową wycenę.

Wyceń swój projekt